Nasze programy i projekty

Poza stałą współpracą z naszymi Klientami w ramach Akceleratora MOST wspieramy także inne działania łączące świat nauki ze światem biznesu. Przejrzyj listę koordynowanych przez nas programów, dzięki którym Twoja firma lub organizacja może zyskać szansę na rozwój.

Granty na Eurogranty

Fundacja uzyskała, za pośrednictwem PARP, wsparcie finansowe na pokrycie wydatków związanych z przygotowaniem projektów do realizacji w ramach Programu UE

Granty na Eurogranty – Erasmus+
Zobacz więcej
Granty na Eurogranty – Horizon EIC
Zobacz więcej
Granty na Eurogranty – Horizon EIE
Zobacz więcej
Warsaw Booster’20

Warsaw Booster’20 to program akceleracji stołecznych start-upów, którego celem jest wsparcie młodych firm technologicznych w doskonaleniu kompetencji biznesowych.

Akademicka Liga Startupów

Jesteś odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą albo, po prostu, masz pomysł na pozytywnie wpływającą na świat inicjatywę? W ramach Akademickiej Ligi Start-up’ów pomożemy Ci urzeczywistnić Twój cel.

Bony na doradztwo

Projektując nowy produkt czy usługę, warto od początku budować zespół o kompetencjach zarówno technologicznych, produktowych, sprzedażowych czy finansowych. Istotą startupów jest potrzeba zewnętrznego finansowania dla zrealizowania swoich planów rozwojowych, w tym głównie sfinansowania brakujących kompetencji w zespole. Także dojrzałe spółki nie zawsze dysponują budżetem na usługi doradcze. W takich sytuacjach mogą pomóc bony na doradztwo.

Bony łódzkie
Zobacz więcej
Bony mazowieckie
Zobacz więcej
Erasmus Dla Młodych Przedsiębiorców

Planujesz założyć własną firmę lub stawiasz pierwsze kroki jako przedsiębiorca? Teraz masz możliwość podpatrzeć, jak małe biznesy działają za granicą.

World Summit Award

Tworzysz serwisy lub aplikacje, które wspierają zrównoważony rozwój i mają pozytywny wpływ na społeczeństwo? World Summit Award (WSA) to konkurs dla Ciebie!

Programy Ramowe UE

Chcesz wprowadzić na rynek swoje przedsiębiorstwo? W ramach Programów Ramowych UE pomożemy Ci w: przygotowywaniu analiz rynkowych, planów biznesowych, memorandów informacyjnych i studiów wykonalności.

Entrepreneuria

Jesteś pracownikiem naukowym albo studentem i myślisz o o technologicznym startup’ie? Z Akceleratorem Przedsiębiorczości start będzie prostszy!