Akcelerator MOST – Akademicka Liga Startupów (zakończony)
MŚP
mazowieckie
nabór zakończony

Program Akademicka Liga Start-up’ów wspiera wdrażanie odpowiedzialnych społecznie rozwiązań i innowacji. Program skierowany jest do Przedsiębiorców i Pomysłodawców, którzy wprowadzając pozytywne zmiany w otoczeniu, zyskują jednocześnie profesjonalne wsparcie doradcze skupione na aktualnych potrzebach ich przedsiębiorstw.

Akcelerator współtworzony jest przez trzy Fundacje: MOST, Start-up Hub Poland i Digital Knowledge Observatory.

Jak można skorzystać z „Akademickiej Ligi Start-up’ów”?
Uczestnicząc w programie, możesz liczyć na:
  • bezpłatny, zindywidualizowany i elastyczny 3 miesięczny proces akceleracji,
  • analizę potrzeb i dobór ścieżki rozwoju,
  • zaangażowanie doradców (są to m.in: przedsiębiorcy, mentorzy, menadżerowie inwestycyjni, analitycy, naukowcy, specjaliści) reprezentujących różne branże,
  • opracowania biznesowe, analizy, prezentacje, których najbardziej potrzebujesz,
  • praktyczne doświadczenia zdobywane w procesie akceleracji (ocena wykonywanych zadań i wyróżnienie dla najbardziej zaangażowanego w rozwijanie swojego projektu Przedsiębiorcy),
  • networking, spotkania biznesowe, Demo Days i otwartą atmosferę współpracy,
  • przygotowanie do pozyskania kapitału zewnętrznego i wdrożenia projektu na rynek,
  • współtworzenie społeczności odpowiedzialnej społecznie i środowiskowo.
Jakie kryteria należy spełnić?

Uczestnictwo w programie wymaga spełnienia następujących kryteriów:

• podmiot gospodarczy zarejestrowany jest na terenie woj. mazowieckiego,
  • podmiot gospodarczy funkcjonuje na rynku nie dłużej niż 24 miesiące.
Do czerwca 2020 planujemy 4 niezależne rundy akceleracji.
I RUNDA Rekrutacja (X, XI 2018)-Personalizacja(XII)-Akceleracja (I, II, III 2019)-Demo Day (III 2019)
II RUNDA Rekrutacja (III, IV 2019)-Personalizacja (V)-Akceleracja (VI, VII, VIII 2019)-Demo Day (VIII 2019)
III RUNDA Rekrutacja (VIII, IX 2019)-Personalizacja(X)-Akceleracja (XI, XII 2019, I 2020)-Demo Day(I 2020)
IV RUNDA Rekrutacja(I, II 2020)-Personalizacja(III)-Akceleracja (IV, V, VI 2020)-Demo Day(VI 2020)