Warsaw Booster’20 (zakończony)
Startupy
01.07-08.12.2020

Warsaw Booster’20 to program akceleracji stołecznych start-upów, którego celem jest wsparcie młodych firm technologicznych w doskonaleniu kompetencji biznesowych.

Organizatorem akceleratora jest Miasto Stołeczne Warszawa, a operatorami edycji 2020 są 3 Fundacje: MOST, Startup Hub Poland i Koalicja na rzecz Polskich Innowacji.

Jak można skorzystać z Warsaw Booster'20?
W programie mogą wziąć udział młode firm technologiczne (istniejące jednak nie dłużej niż 3 lata) oraz twórcy, którzy nie prowadzą jeszcze działalności gospodarczej.
O ile działalność prowadzą lub zamierzają prowadzić w Warszawie – wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej hubie innowacji.

W tegorocznej edycji Warsaw Booster’20 poszukiwane będą rozwiązania, produkty lub usługi, które wspierają innowacyjną transformację miasta (środowiskowo, urbanistycznie, gospodarczo, społecznie itd.), a bazujące na takich technologiach jak:

1. sztuczna inteligencja (AI),
  2. internet rzeczy (IoT),
  3. analiza wielkich zbiorów danych (big data),
  4. przetwarzanie danych w chmurze obliczeniowej (cloud computing),
  5. wirtualna rzeczywistość (VR) i rozszerzona rzeczywistość (AR).

Warsaw Booster'20

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do Warsaw Booster’20 zaproszeni zostaną do akceleracji w oparciu o Indywidualną Ścieżkę Rozwoju. Działania, wiedza oraz wspierający mentorzy, doradcy oraz partnerzy dopasowani zostaną do profilu i realnych potrzeb pomysłu. Partnerami programu jest ponad 30 firm i organizacji a merytorycznie zaangażowanych będzie niemal 70 mentorów.

Każdy z zespołów zyska dostęp do liderów przedsiębiorczości oraz ekspertów korporacji, które wspierają tegoroczną edycję programu. Wymieniając się wiedzą i doświadczeniami zespoły zwiększą możliwości innowacyjnego działania oraz szanse na pozyskanie kapitału inwestycyjnego.

Za udział w programie są przewidziane NAGRODY

45 000 zł za 1. miejsce

35 000 zł za 2. miejsce

12 000 zł za 3. miejsce

Zarejestruj się!

Jakie kryteria należy spełnić?

Uczestnictwo w programie wymaga spełnienia następujących kryteriów:

• podmiot gospodarczy zarejestrowany na terenie Warszawy lub twórca mieszkający w Warszawie,
  • podmiot gospodarczy funkcjonuje na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy.
Rekrutacja od 10.08.2020 do 13.09.2020
Ogłoszenie wyników rekrutacji 18.09.2020