Baza wiedzy

Chcesz lepiej poznać nasze usługi i sposób w jaki pracujemy? Zapraszamy do zapoznania się z artykułami opisującymi konkretne case study oraz narzędzia, które stosujemy w pracy z naszymi Klientami na co dzień.

Uporządkuj pomysły z macierzą BFD

Myślisz o nowych pomysłach np. na biznes? A może rozwijasz już jeden z nich i zastanawiasz się co dalej, w którą stronę pójść? Masz kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt pomysłów? Realizacja wszystkich nie zawsze jest możliwa i zasadna. Wielość możliwości może przytłaczać i blokować dalsze działania. Na które z tych możliwości się zdecydować? Które opcje wybrać? O tym w artykule.

Akcelerator szyty na miarę

Jaka jest najlepsza ścieżka rozwoju dla firmy lub start-up’u? Ta wyznaczona specjalnie dla danej organizacji, dostosowana do jej charakteru i aktualnych potrzeb. Dlatego bazując na wieloletnim doświadczeniu, opracowaliśmy zindywidualizowany plan wsparcia dla naszych Klientów - Akcelerator Szyty Na Miarę. Przeczytaj artykuł objaśniający, jak Akcelerator działa w praktyce i jak przyczynia się wzrostu Twojego biznesu.

Kręgle Moore’a

Od czego zależy sukces nowych produktów i usług? W dużej mierze od trafienia z nimi do właściwego segmentu klientów. Przeczytaj artykuł objaśniający, jak podbić rynek, wykorzystując stosowaną przez nas z powodzeniem metodykę Kręgli Moore’a.