18 sierpnia 2020

Dzień z Fundacją MOST w Kampusie Innowacji

Dzień z Fundacją MOST w District Hall

Jak zaprojektować produkt czy usługę? Który model biznesowy będzie odpowiedni? Jaki rynek wybrać? Jak zbudować zespół? Co jest potrzebne do skutecznej sprzedaży? Kiedy wejść na rynki zagraniczne? Jak i gdzie starać się o finansowanie?

Już 26 sierpnia od 10:00 do 16:00 zapraszamy Cię na Dzień z Fundacja MOST w przestrzeni District Hall Warsaw, gdzie poznasz odpowiedzi na swoje realne problemy biznesowe.

Wiesz ile wyzwań czeka Cię przy tworzeniu biznesu? Jeśli ta decyzja dopiero przed Tobą, to możesz mieć mgliste pojęcie. Jeśli masz już firmę, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że założyciel przedsiębiorstwa czy startupu musi podejmować decyzje w wielu różnych obszarach. Do tego konieczne jest szybkie uczenie się i dynamiczne reagowanie na sytuację.
Ale czy jedna osoba może mieć wiedzę na każdy temat? To raczej niemożliwe, ale wtedy właśnie przydają się doświadczeni doradcy.
W Fundacji MOST bardzo dobrze rozumiemy potrzeby, bolączki i wyzwania związane z tworzeniem i prowadzeniem własnego biznesu. Na przestrzeni wielu lat działalności wypracowaliśmy i sprawdziliśmy szereg narzędzi, autorskich metodyk, przepracowaliśmy z klientami tysiące godzin, współpracujemy z doświadczonymi ekspertami dziedzinowymi. To sprawia że umiemy skutecznie pomagać przedsiębiorcom – zarówno startupom jak i tradycyjnym firmom.
Naszą wiedzę i metody działania możesz sprawdzić w czasie Dnia z Fundacją MOST w District Hall już 26. sierpnia.
Od 10:00 do 16:00 będziemy odpowiadać na Wasze realne problemy biznesowe. Specjalnie dla Was przygotowujemy akcelerację “na sterydach”, w której pokażemy całą ścieżkę doradczą (podobną do tej którą wykorzystujemy w programie WarsawBooster’20).
Dołącz do Fundacji MOST i absolwentów naszych programów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach. Wydarzenie jest zupełnie bezpłatne – wystarczy zarejestrować się klikając w ten link.
Skorzystaj z wiedzy Mentorek i Mentorów przysiadając się do tematycznych stolików, gdzie będą prowadzone rozmowy i warsztaty.

Zapraszamy przedsiębiorców, startupy, osoby myślące o założeniu firmy. Będzie można zadawać konkretne pytania związane z własnym pomysłem czy biznesem.

⚠️? Dla osób, które nie mogą dotrzeć do Warszawy osobiście, przygotowaliśmy wariant online – Mentorzy będą łączyli się z uczestnikami zdalnie.