7 sierpnia 2020

Darmowe konsultacje biznesowe ekspertów MOST w District Hall

Fundacja MOST co tydzień zaprasza na darmowe konsultacje w District Hall w nowootwartym Cambridge Innovation Centre.

W sierpniu w każdą środę prowadzimy office hours, podczas których nasi eksperci pomogą Ci rozwiać wątpliwości dotyczące równych akspektów prowadzenia biznesu.

Najbliższe spotkania:

12 sierpnia 2020, 9:30-12:00

Agata Rzepniewska, Fundacja MOST

Temat: Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy europejskich.

Agata Rzepniewska ekspertka ds. finansów i rachunkowości

Fundusze europejskie: wszyscy ich pragną, nieliczni wiedzą jak się z nimi obchodzić.

❓ Jak skonstruować budżet do projektu?

❓ Czym są m.in. koszty kwalifikowalne i niekwalifikowalne?

❓Pomoc de miniminis – jak ją otrzymać, co można dzięki niej zyskać?

Na te i wiele innych pytań, które nasuwają Ci się w związku z dofinansowaniami do projektów, odpowie podczas najbliższych office hours w District Hall Warsaw Financial Manager w Fundacja MOST.

Agata Rzepniewska ma wieloletnie doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym oraz rozliczania projektów krajowych i zagranicznych. Zajmuje się obsługą finansową, kadrową i administracyjną Fundacji. Podczas darmowych indywidualnych konsultacji rozwieje Twoje wątpliwości na temat rozliczania dotacji, prowadzenia księgowości oraz sprawozdawczości w projektach. Umów się na półgodzinne spotkanie z Agatą klikając w ten link.

Szczegóły wydarzenia:

Office Hours Fundacji MOST w CIC Warsaw, ul. Chmielna 73

? Data: środa 12. sierpnia 2020

⏰ Czas: 9:00-12:30

19 sierpnia 2020, godziny 10:00-12:00

Barbara Domaradzka, Fundacja MOST

Temat: Sustainable business model canvas – zrównoważony model biznesowy.

Barbara Domaradzka Fundacja MOST

Czy dbając o zyski można zwiększyć pozytywny wpływ na środowisko? Jak wpleść model zrównoważonego rozwoju w działania swojej firmy?

Podczas kolejnych office hours Fundacji MOST w District Hall na indywidualnych konsultacjach masz szansę dowiedzieć się jak łańcuch produkcji, dostaw, działań związanych z produkcją, oferowanymi przez firmę usługami może być przyjaźniejszy środowisku. Barbara Domaradzka pomoże Ci stworzyć sustainable business model canvas czyli zrównoważony model biznesowy.

Barbara jest trenerką umiejętności miękkich, facylitatorką, moderatorką DT. Przez wiele lat koordynowała projekty społeczne, jako animatorka kultury produkowała wydarzenia i wystawy. W Fundacji MOST doradza startupom i firmom w zakresie rozwoju firmy jak i zespołów. Prowadzi warsztaty z rozmaitych metodyk (m.in. strategia firmy, segmentacja rynku, analiza konkurencji, modele biznesowe oparte o zrównoważony rozwój, design thinking).

Jeśli chcesz sprawić, by Twoja firma była przyjazna środowisku – zapisz się na półgodzinne konsultacje klikając w ten link

Szczegóły wydarzenia:

Office Hours Fundacji MOST w CIC Warsaw, ul. Chmielna 73

? Data: środa 19. sierpnia 2020

⏰ Czas: 10:00-12:00

W kolejną środę 26. sierpnia zapraszamy do District Hall na dzień z Fundacją MOST. Szczegóły już wkrótce!