14 sierpnia 2024

Otwórz się na Globalne Możliwości: Fundacja MOST rekrutuje do World Summit Awards

Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do prestiżowego konkursu World Summit Awards (WSA), organizowanego przez International Centre for New Media pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych. Fundacja MOST, jako członek sieci narodowych ekspertów WSA, serdecznie zaprasza młode polskie przedsiębiorstwa oraz startupy do udziału w tym wyjątkowym projekcie.

Czym jest World Summit Awards?

WSA to globalna inicjatywa, której celem jest wyłonienie i promocja najlepszych cyfrowych rozwiązań o realnym wpływie na społeczeństwo lub środowisko. Konkurs ten stanowi unikalną platformę dla twórców innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które wspierają zrównoważony rozwój. W ramach konkursu co roku wyłaniane jest 40 zwycięskich projektów z całego świata, po 5 w każdej z ośmiu kategorii.

Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs jest skierowany do młodych firm działających w obszarze cyfrowych technologii oraz będących na rynku nie dłużej niż 3 lata lub posiadających istotną aktualizację swoich rozwiązań.

Uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty w jednej z następujących kategorii:

• GOVERNMENT & CITIZEN ENGAGEMENT – udział obywatelski, usługi, działanie administracji publicznej
  • HEALTH & WELL BEING – opieka medyczna, sport, styl życia
  • LEARNING & EDUCATION – wiedza, nauka, umiejętności
  • ENVIRONMENT & GREEN ENERGY – klimat, zrównoważone zasoby, rolnictwo
  • CULTURE & HERITAGE – dziedzictwo, rozrywka, kultura
  • SMART SETTLEMENTS & URBANIZATION – infrastruktura, transport, zrównoważone życie
  • BUSINESS & COMMERCE – innowacyjne usługi, finanse, marketing
  • INCLUSION & EMPOWERMENT – równość, prawa człowieka

Korzyści z udziału w konkursie:

• Udział w WSA Global Congress – Szansa na prezentację swoich projektów przed międzynarodową publicznością, szkolenia z pitchingów, warsztaty, a także możliwość uczestnictwa w ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 6-9 kwietnia 2025 roku w Hyderabad w Indiach. Koszty zakwaterowania są pokrywane przez organizatorów.
  • Integracja z globalną siecią ekspertów – Uczestnicy zyskują dostęp do międzynarodowych sponsorów, partnerów oraz szerokiej promocji w kanałach WSA, co umożliwia rozwój i skalowanie swoich projektów.
  • Długoterminowe wsparcie – Uczestnicy mogą liczyć na mentoring, udział w warsztatach oraz długoterminową promocję swoich projektów w katalogach WSA.

Udział w konkursie – poza międzynarodową promocją – daje szansę na rozwój sieci kontaktów w skali globalnej, gdyż biorą w nim udział projekty z ponad 180 krajów. To szansa na uzyskanie opinii o produkcie, a także okazja na bezpośredni rozwój biznesu poprzez budowę relacji z ekspertami i uczestnikami konkursu z innych krajów.

To wyjątkowa okazja, aby rozwinąć swój biznes, poszerzyć grupę odbiorców oraz nawiązać wartościowe kontakty na całym świecie. 🚀

🌟 Zapraszamy do aplikowania już dziś: Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia można przesyłać do 1 października 2024 roku.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie World Summit Awards.

Serdecznie zapraszamy do udziału!