17 października 2023

World Summit Award 2023 – termin na zgłoszenia do 10.11.2023

Fundacja MOST jako ambasador międzynarodowego konkursu World Summit Awards zaprasza serdecznie do eliminacji krajowych, które potrwają do 10.11.2023. 

Konkurs promuje na arenie międzynarodowej nowe, dostępne na rynku do 2 lat cyfrowe usługi, aplikacje i produkty mające realny (i lokalny) wpływ na społeczeństwo lub środowisko. 


Myśląc o pozyskiwaniu pierwszych nabywców na rynkach zagranicznych bardzo przydają się różnego rodzaju nagrody/wyróżnienia w międzynarodowych konkursach. To pomaga budować zaufanie tak bardzo potrzebne w rozmowach z pierwszymi nabywcami, zwłaszcza w innych krajach. I tutaj pojawia się pewna szansa w postaci udziału w WSA.


Udział w konkursie – poza szeroką promocją firmy/projektu – daje szansę na rozwój sieci kontaktów w skali globalnej, bowiem w konkursie biorą udział projekty selekcjonowane przez ekspertów z ponad 180 krajów. To szansa na uzyskanie cennego feedbacku do rozwijanego produktu, a także okazja na bezpośredni rozwój biznesu, dzięki budowie relacji handlowych z ekspertami i uczestnikami konkursu z innych krajów. 


Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem, proszę o maila z krótką informacją nt. aktualnej oferty Twojego projektu na adres: anna.laudy@fundacjamost.pl. Po wstępnej analizie zgłoszenia i akceptacji przez Fundację (eliminacje krajowe), utworzymy dla Ciebie profil na portalu WSA, gdzie trzeba będzie uzupełnić informacje o produkcie w języku angielskim, dodać materiały promujące produkt itp. 

Kategorie:


Kolejna runda eliminacji – globalna, oceniana przez zagranicznych ekspertów, odbędzie się na przełomie listopada i grudnia br.

Więcej informacji na stronie https://wsa-global.org/ 


Zachęcamy do aplikowania!