24 marca 2022

Innowacje społeczne. Akademia – Technologia – Społeczeństwo

W dniach 6-7 kwietnia 2022 odbędzie się konferencja online dotycząca Innowacji społecznych, organizowana przez Instytut Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS, pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Fundacja MOST jest jednym z partnerów konferencji. Razem z pozostałymi partnerami: Centrum Transferu Wiedzy SWPS, Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, Centrum Inkubowania Innowacji Społecznych w obszarze kształcenia PO2JUTRZE 2.0, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Ashoka – podzielimy się naszym doświadczeniem i różnorodnym spojrzeniem, zarówno naukowym, jak i praktycznym, na innowacje społeczne.

Dzień naukowy otworzy dr hab. Leszek Kwieciński, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego, a dzień praktyczny – Zuzanna Skalska, Praktyk Przyszłości, founding partner 360Inspration, cofounder FutureS Thinking.

Ekspertka MOST, Joanna M. Fogler, wygłosi prelekcję pt. „Jak rozliczyć biznes z dobra? O potrzebie definiowania mierników wpływu społecznego i środowiskowego”.

Nie przegap szansy na poznanie ciekawych perspektyw.

Udział bezpłatny, zgłoszenia na stronie https://swps.pl/my-uniwersytet/aktualnosci/konferencje-i-seminaria/31643-innowacje-spoleczne-akademia-technologia-spoleczenstwo

Do zobaczenia!