Usługi doradcze dla beneficjentów projektów EIC
MŚP
UE
do końca 2024 r.

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) oferuje za pomocą platformy wybór usług dla innowatorów finansowanych przez EIC.
To doskonała okazja na skorzystanie z usług dostosowanych do potrzeb.

Platforma umożliwia beneficjentom EIC przeglądanie, wyszukiwanie i filtrowanie szeregu strategicznych usług, które pomogą im rozwijać swój projekt. Innowatorzy mogą korzystać z katalogu usług EIC, aby znaleźć wsparcie w zakresie przyspieszenia i pozyskiwania funduszy, ale także oferty niszowe, takie jak infrastruktura, coaching i doradztwo prawne.

Fundacja MOST oferuje takie usługi jak: inkubacja, akceleracja, wzrost i skalowanie.

Jak można skorzystać ze wsparcia Fundacji MOST?
Dostęp do platformy jest możliwy poprzez założenie konta na stronie EIC.

Zapisz się poprzez formularz, aby otrzymywać aktualizacje ofert od usługodawców i organizacji zajmujących się technologią badawczą w całej Europie, bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.

Fundacja MOST pomaga MŚP w:

• wyszukiwaniu partnerów do wspólnych projektów badawczo-rozwojowych,

• planowaniu ścieżki go-to-market dla projektów przyrodniczo-naukowych,

• docieraniu do pierwszych klientów.

Szczegółowy opis usług jest dostępny na stronie:

Katalog usług EISMEA

Jakie kryteria należy spełnić?

Z programu mogą skorzystać beneficjenci projektów EIC Accelerator, EIC Pathfinder, EIC Transition.

do koordynatora
projektu